Naše aktivity 2020/2021 - Obec Lúčka

Obec Lúčka
Oficiálne stránky obce
Prejsť na obsah

Naše aktivity 2020/2021

Adresa MŠ

Materská škola
Lúčka 77
082 71 Lúčka, pošta Lipany
Pedagogický zbor

Riaditeľka
Mgr. Jana Gladišová

Učiteľka
Mgr. Marta Kožušková
Kontakt

Telefón
0910 959 627
Čo sme spolu zažili v školskom roku 2020/2021...
Karneval 2021
Pre fašiangové obdobie sú charakteristické karnevaly. Aké by to bolo, keby v našej MŠ chýbal karneval, na ktorý sa každoročne tešia malí i veľkí. Aktuálna epidemiologická situácia nám neumožnila „prežiť“ spoločnú zábavu na karnevale s našimi kamarátmi zo školy. Aby deti z našej škôlky neboli smutné, dňa 12. 2. 2021 sme pre nich zorganizovali karneval v triede našej MŠ. Tento rok si deti v rámci vzdelávacích aktivít vyrobili vlastné fašiangové škrabošky. Na karnevale nechýbali rôzne súťaže, tanec a dobrá nálada.
Veru, bol to vydarený a veselý karneval.

Kliknutím na balóny otvorí fotogaléria
Mikuláš 2020
Na svätého Mikuláša do okna sa obuv znáša.
Topánky si každý čistí, kto aký bol, ráno zistí.

Tento rok sme sa v našej MŠ na Mikuláša obzvlášť pripravovali a tešili. Nevedeli sme, či sa mu podarí k nám zavítať. Spolu s deťmi sme sa celý týždeň venovali rôznym aktivitám, ktoré nám priblížili osobu svätého Mikuláša, hlavne jeho dobré srdce. Deti mali možnosť zahrať sa na sv. Mikuláša a obdarovať svojho kamaráta, kamarátku pekným darčekom. Blížiacu sa návštevu sme chceli prekvapiť obrazom sv. Mikuláša, ktorý deti vlastnoručne namaľovali.
Nakoniec si predsa len Mikuláš našiel čas a ešte v predstihu dňa 4. 12. 2020 k nám zavítal spolu s anjelikom. Deti sa ho nevedeli dočkať a pripravili mu pekné básničky a veselú pesničku, ktorá mu vyčarila úsmev na tvári. Mikuláš deťom rozdal darčeky a pripomenul im, že aj oni môžu obdarovať svojich blízkych každý deň dobrým skutkom a milým úsmevom.

Kliknutím na Mikuláša sa otvorí fotogaléria
Návrat na obsah